Sinds januari 2014 werkt Marjorie Bijker als directiesecretaresse bij Transvision. In die rol is ze een bekend gezicht binnen de organisatie en betrokken bij uiteenlopende zaken.

Toen Marjorie solliciteerde bij Transvision, was dat op een andere functie. Ze werd echter gebeld met een verrassend voorstel: of ze interesse had in de rol van directiesecretaresse. Een functie waarvan ze eerder dacht: “Dat doe ik niet meer.” Toch klikte het meteen in het eerste gesprek met de toenmalige directeur. “Er was nog geen secretariaat, dus ik kon het helemaal zelf opzetten. Die ruimte sprak me aan.” Het bleek een goede keuze.
Veelzijdigheid in de rol
Marjorie’s werk gaat verder dan het beheren van agenda’s, verwerken van e-mails en notuleren. Ze houdt zich ook bezig met facilitaire zaken, regelt beurzen, relatiedagen, de borrels en bedrijfsfeestjes voor het personeel en ondersteunt bij uiteenlopende vragen vanuit de organisatie. “Ik werk met iedereen samen: van de schoonmaak tot de directie. Ik weet wat er speelt, ook privé. Dat menselijke contact waardeer ik enorm.”
Binnen Transvision ervaart Marjorie veel vrijheid en vertrouwen. “Het is geven en nemen. En bijna niemand maakt daar misbruik van.” Ze ziet het als haar taak om verbinding te brengen in een organisatie waar afdelingen soms langs elkaar heen werken. “Ik probeer mensen altijd met elkaar in contact te brengen.”
“Ik ben niet iemand die makkelijk haar mond houdt, en gelukkig mag ik hier ook echt zeggen wat ik vind.”
Betrokken bij het doel
Ook buiten werktijd voelt Marjorie zich betrokken bij het doel van Transvision: mobiliteit mogelijk maken voor mensen met een beperking. Zo regelde ze Valys-passen voor familieleden. “Dankzij Valys kon ik met mijn moeder nog naar het strand of op bezoek bij familie. Dat maakt echt een verschil.”“Het is bijzonder om te zien hoe je mensen, ondanks hun beperkingen, toch op pad kunt helpen en een stukje zelfstandigheid terug kunt geven. Dat raakt me nog steeds.”
Na elf jaar werkt ze nog altijd met plezier bij Transvision. “Ik heb nog geen dag met tegenzin gewerkt. Natuurlijk ligt de een je beter dan de ander, maar we hebben hier een prettige club mensen met hart voor de zaak.”
